Domov našich

Prenájom ľadovej plochy v hale B dostupný aj počas leta 2023

Býva zvykom, že po skončení sezóny, teda koncom apríla, sa rozpúšťajú ľadové plochy aj napriek možnému záujmu zo strany verejnosti a zimný štadión zíva prázdnotou až do augusta. To sme sa však rozhodli zmeniť a veríme, že touto správou potešíme malých aj veľkých športových priaznivcov. Klub HC ’05 Banská Bystrica sa po vzájomnej dohode s mestskou spoločnosťou MBB a.s. rozhodol prenajať si od mesta halu B aj počas letných mesiacov a priniesť tak možnosť využiť ľad celoročne.

„Moderná aréna ako je tá naša si zaslúži mať ľad celoročne a byť k dispozícii pre potreby športovcov, mládeže, ale aj širokej verejnosti za dostupných podmienok, a práve aj preto sme sa rozhodli prenajať si halu B. Veríme, že bude záujem o prenájom ľadu počas letných mesiacov a Bystričania a športovci nášho mesta tak nemusia cestovať do susedného Zvolena. Pripravujeme aj zaujímavý program pre mladých hokejistov a hokejových priaznivcov, o ktorom ešte budeme informovať.“ uviedol marketingový a obchodný riaditeľ Vladimír Tropp.

Prenájom ľadu v mesiacoch máj, jún a júl je skvelou príležitosťou napríklad pre zorganizovanie letnej hokejovej prípravy a hokejových kempov, pre hokejové partičky, či organizáciu teambuildingu pre spoločnosti, ktoré môžu svojim zamestnancom pripraviť spoločné korčuľovanie alebo hokejový zápas. Nezabúdame však ani na širokú verejnosť a cez leto bude k dispozícii aj verejné korčuľovanie (počas mája v stredy a soboty 17:00-18:30).

V Tipsport aréne bude pre návštevníkov otvorená aj reštaurácia Sport Pub 05ka, v ktorej sa návštevníci môžu výborne naobedovať, či uhasiť svoj smäd po dobrej partičke hokeja. Novinkou v reštaurácii je aj chutná pizza, ktorú nájdu návštevníci v ponuke.

Ľad v hale B bude k dispozícii už od 1. mája a cena prenájmu ľadovej plochy v dopoludňajších hodinách počas pracovných dní bude 100€,  po 15:00 a počas víkendov 130€.

Záujemcovia nájdu aktuálny rozpis ľadovej plochy spolu s kontaktom na rezerváciu v sekcii ROZPIS ĽADU alebo na odkaze tu.

Zdielať:

Kategória:

Pozri ďalšie články: