Domov našich

Sport Pub ’05ka pridáva do menu lahodnú pizzu, Kúpou jednej z nich môžete podporiť mládež.

Sport Pub ’05ka chce byť stále viac a viac bližšie svojim fanúšikom, a tak od utorka 18.4. nájdete ako novinku v menu aj jedlo, ktoré poteší srdcia azda všetkých – pizzu. Menu reštaurácie a vždy aktuálne informácie nájdete na webovej stránke www.tipsportarena.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook profile alebo instagrame Sport Pub 05ka . 

Už od utorka 18. apríla sa môžete v Sport Pub ‘05ke tešiť na bohatú ponuku pízz. Okrem dobre známych pízz ako Margherita či Quattro Formaggi nájdete v ponuke aj tradičnú šunkovú pizzu, zakúpením ktorej budete môcť podporiť hokejovú mládež v Banskej Bystrici – pri jej kúpe totiž reštaurácia venuje Hokejovej škole Michala Handzuša sumu 1€ z každej predanej pizze.

Súčasťou denného menu je aj nová PIZZA ŠPECIÁL, ktorá bude každý týždeň obmieňaná, aby si mohol pomaškrtiť každý. V dennom menu bude vždy figurovať ako 3. jedlo.

Okrem denného menu si v Sport Pub ’05ke môžete vybrať aj z À la Carte menu, na ktorom nájdete napríklad aj také chuťovky ako Hot-dog Cigáro, hovädzí burger alebo zdravý Caesar šalát. Netreba zabúdať, že držitelia permanentiek a partneri klubu majú u nás na denné menu 10% zľavu.

Denné menu priamo z reštaurácie si môžete navyše objednať až ku vám do práce či domov. Stačí zájsť na stránku Bistro.sk, vyhľadať náš pub, objednať si na čo práve máte chuť z denného menu a zvyšok zariadi kuriér.

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a potešte chuťové bunky! Kvalitné jedlo v prostredí vynovenej Tipsport Arény je samo o sebe veľkým lákadlom, šoférov určite poteší aj bezproblémové parkovanie priamo pred reštauráciou. Sport Pub ’05ka je otvorená v dňoch utorok- piatok v čase 8:30- 19:00 a počas víkendov od 9:00-19:00. 

Zdielať:

Kategória:

Pozri ďalšie články: